De vânzare apartamente, case și vile în București

Descoperă o gamă variată de apartamente, case și vile de vânzare în București pe BucharestRealEstate.ro. Caută apartamente, case și vile moderne în unul dintre cele mai exclusiviste cartiere ale orașului. Contactează-ne acum!

Iancu Nicolae - Vilă individuală curte liberă 480mp

  • € 950000 vânzare
  • € 2700 închiriere
  • 8 camere
  • 4 băi
  • 550 mp
  • Iancu Nicolae
  • An construcție 2004

Vilă D+P+1+M cu o suprafață utilă de aproximativ 480mp cu o curte generoasă de 480mp. Demisolul este compus din sală de fitness, cramă/pivniță?, spălătorie și o cameră de depozitare. La parter regăsim un living generos, bucătărie, un birou și o baie. Dormitoarele se află la…

ID: 442870 Detalii

Vila cu Piscina in Zona Iancu Nicolae

  • € 830000 vânzare
  • 11 camere
  • 5 băi
  • 500 mp
  • Iancu Nicolae
  • An construcție 2008

Situata in zona Iancu Nicolae, in apropiere de Jolie Ville, aceasta vila individuala cu piscina este un imobil S+P+2. Vila are 500mp construiti(400mp utili) si 500mp gradina cu piscina. La subsol are camera tehnica, spatiu de depozitare si o camera ce poate fi folosita pentru sala de fitness. La…

ID: 326426 Detalii

Vila în zona Pipera-Iancu Nicolae

  • € 890000 vânzare
  • 6 camere
  • 5 băi
  • 500 mp
  • Iancu Nicolae
  • An construcție 2006

Situata in zona Pipera-Iancu Nicolae, intr-un complex residential pazit, aceasta vila S+P+1+M are 450mp construiti(400mp utili) si 380mp gradina. La subsol exista camera tehnica, spatiu de depozitare si garaj. La parter are living cu zona de servit masa si iesire spre terasa, bucatarie inchisa,…

ID: 2933376 Detalii

Vila cu piscina în zona Iancu Nicolae

  • € 850000 vânzare
  • € 2900 închiriere
  • 6 camere
  • 5 băi
  • 440 mp
  • Iancu Nicolae
  • An construcție 2008

Situata intr-o zona superba in apropiere de Padure Baneasa si Jolie Ville , aceasta vila este formata din P+1+M , avand o suprafata de 440mp construiti (350mp utili) si o gradina proprie de 650mp. Parterul este impartit intr-un living mare si luminos(65mp) cu un semineu dragut , bucatarie complet…

ID: 309707 Detalii

Vilă cu 5 camere de închiriat în zona Pipera

  • € 595000 vânzare
  • 5 camere
  • 3 băi
  • 250 mp
  • Pipera
  • An construcție 2003

Vila este P+1, 205 mp utili cu 400 mp teren din care 36 mp cota indiviza din accesul comun al complexului rezidential, 5 camere, 3 bai, 8 parcari din care 1 in garajul incalzit de 28 mp cu 2 usi garaj si acces direct vila, amprenta casei 100 mp cu 270 mp curte libera pavata. Parterul are :…

ID: 309457 Detalii

Vila de inchiriat in apropiere de Scoala Americana-Complex Madrid

  • € 595000 vânzare
  • 7 camere
  • 4 băi
  • 370 mp
  • Pipera
  • An construcție 2008

Aceasta vila este situata in zona Pipera, intr-un complex rezidential Madrid, construit in 2008 si este un imobil P+M cu o suprafata de 370mp construiti(300mp utili) si 850mp gradina. Parter : Living 45 mp, dining 16 mp, hol, birou 15 mp, bucatarie 12 mp, garaj 1 masina, camera tehnica, camara,…

ID: 1589151 Detalii

Iancu Nicolae - Vila INDIVIDUALA în apropiere de British School

  • € 650000 vânzare
  • 6 camere
  • 4 băi
  • 358 mp
  • Iancu Nicolae
  • An construcție 2003

Vila impresionanta amplasata langa British School, se desfasoara pe 3 nivele intr-un cadru natural cu vegetatie matura ce ofera intimatate proprietatii, cat si un spatiu interior foarte luminos. Vila are o gradina libera ce inconjoara proprietatea de 400 mp si o suprafata utila de 358…

ID: 1610396 Detalii

Vilă in apropiere de Jolie Ville

  • € 740000 vânzare
  • 4 camere
  • 4 băi
  • 206 mp
  • Pipera
  • An construcție 2021

Aceasta vila de lux situata in zona Iancu Nicolae, in apropiere de Jolie Ville este un imobil nou P+1 si are 206mp construiti(177mp utili) si 260mp gradina. La parter are living spatios cu zona de servit masa, bucatarie inchisa, baie si camera tehnica si spatiu de depozitare. La primul etaj are…

ID: 2612770 Detalii

Vilă in zona Iancu Nicolae

  • € 1150000 +TVA vânzare
  • 6 camere
  • 4 băi
  • 420 mp
  • Iancu Nicolae
  • An construcție 2007

Vila tip duplex aflata in unul dintre cele mai frumoase ansambluri rezidentiale din zona Iancu Nicolae, aceasta vila dispune de o gradina frumos amenajata si spatioasa, oferind intimitate. Vila a fost construita pe un teren de 388 mp, are o suprafata construita de 450mp. Parterul vilei este…

ID: 309620 Detalii

Iancu Nicolae -Vila Individuala in apropiere de British School

  • € 770000 vânzare
  • 6 camere
  • 4 băi
  • 350 mp
  • Iancu Nicolae
  • An construcție 2005

Aceasta vila de lux situata in zona Iancu Nicolae-British School, in apropierea padurii, este un imobil S+P+1E+M si are 320mp utili si 430mp gradina amenajata. La subsol are spatiu multifunctional, camera tehnica, spatiu de depozitare si spalatorie. La parter are living si dining, cu o scara…

ID: 2814344 Detalii

Herastrau - Soseaua Nordului apartament cu 4 camere de inchiriat

  • € 1169000 vânzare
  • 4 camere
  • 3 băi
  • 180 mp
  • Soseaua Nordului
  • Etaj 3
  • An construcție 2007

Amplasat in apropierea Satului Francez, Le Club si Parcul Herastrau, acest apartament cu 4 camere este situate la etajul 3 intr-o cladire cu S+P+5, finalizata in 2007. Dispune de o suprafata de 180mp (146mp utili) impartiti intre un living spatios si luminos cu zona de dining, bucatarie deschisa…

ID: 1574374 Detalii

Vila de Lux in apropiere de British School

  • € 1000000 vânzare
  • 5 camere
  • 4 băi
  • 380 mp
  • Pipera
  • An construcție 2011

Situata in zona Baneasa, aceasta vila cu 5 camere cu P+2, este intr-un frumos complex rezidential cu 10 vile, construit in 2011. Are 380mp construiti (280mp utili) si un teren de 400mp. La Parter este un living mare, bucatarie deschisa complet utilata, o baie si garajul. La primul etaj sunt…

ID: 2837255 Detalii

Vilă individuală cu piscină, Jollie Ville

  • € 750000 vânzare
  • 6 camere
  • 4 băi
  • 400 mp
  • Iancu Nicolae
  • An construcție 2012

Situată în zona Iancu Nicolae, această vilă P+1 are 350mp utili și 400mp grădină amenajată cu piscină. Parterul este compus dintr-un living spațios cu dining, bucătărie deschisă, birou, baie și garaj pentru o mașină. La primul etaj regăsim dormitorul matrimonial cu baie proprie…

ID: 447776 Detalii

Iancu Nicolae - vila in complex Traian in apropiere de British School

  • € 1390000 vânzare
  • 7 camere
  • 3 băi
  • 330 mp
  • Iancu Nicolae
  • An construcție 2005

Amplasata in zona Iancu Nicolae, in cel mai exclusivist complex rezidential din zona, complexul rezidential Traian, cu acces rapid catre scolile internationale si facilitatile zonei de Nord, aceasta vila are 330mp construiti (260mp utili) si 580mp gradina. La parter are living luminos cu semineu,…

ID: 2894144 Detalii

Dorobanti/Capitale, apartament cu 4 camere, de inchiriat

  • € 2500000 vânzare
  • 4 camere
  • 4 băi
  • 300 mp
  • Dorobanti
  • Etaj 2
  • An construcție 2007

Amplasat in zona Dorobanti/Capitale, acest apartament de 4 camere, se afla la etajul 2 al unui bloc S+P+4, construit in 2007, cu suprafata de 300mp construiti si 240mp utili. Apartamentul, este format dintr-un vestibul deschis cu spatiu de depozitare mascat de peretele pe care se afla semineul, ce…

ID: 552919 Detalii
Se afişează 76-90 din 113 rezultate.
Copyright © BucharestRealEstate.ro 2022. Toate drepturile rezervate.